Dětské kozačky

Dívčí černé látkové kozačky Bugga B025

Dívčí zateplené dětské zimní kozačky s membránou – černá. Vnitřek boty je z příjemného umělého kožíšku s vyjímatelnou stélkou, tudíž nohy zůstanou v teple a pohodlí i v mrazivých dnech.

Cena v době recenze: 539 Kč

Dětské kožené zimní kozačky PEGRES

Kožené zimní kozačky PEGRES v kombinaci dezénové a broušené kůže. Obuv se uzavírá zipem na vnitřní straně, předním šněrováním lze upravit objem lýtka podle potřeby. Uvnitř jsou vytepleny textilním kožíškem a vkládací zateplenou stélkou pro snadnější vysoušení. Obuv má certifikát zdravotní nezávadnosti Žirafa.

Cena v době recenze: 599 Kč

Malé parádnice si také zaslouží takové kozačky, jaké nosí jejich maminky. A právě od toho tu jsou dětské kozačky, které jsou výhradně záležitostí malých slečen. Návrháři bedlivě sledují módní trendy a dospělácké kozačky přeměňují na kozačky pro děti. Ty jsou od svých velkých verzí prakticky k nerozeznání. Podobají se po stránce vzhledu, provedení i materiálového složení. Pro svou dcerku tak můžete vybrat úplně stejné dětské kozačky jako pro sebe.

Dívčí kozačky jsou k dostání v celé řadě variant. Nízké kotníčkové jsou ideální do chladných podzimních dnů, zatímco vysoké dívčí kozačky a sněhule vaše dcera jistě ocení v krušných mrazech a sněhových přeháňkách. Mimořádně stylovou záležitost pro každodenní nošení představují kozačky pro děti se štrasem, kožíškem nebo ozdobnými přezkami. Při jejich výběru byste ale neměli zapomínat na bezpečnost a odolnost obuvi. Dětské kozačky by proto měly být zateplené, s pevnou podrážkou se vzorkem a z kvalitních materiálů.