Letní kozačky

Praktické dámské holínky s profilovanou podrážkou

Jak vyzrát na nevlídné podzimní počasí ve znamení plískanic, deště? Jak být stylová i za deštivého počasí? Klasické holínky v krásné kaštanově červené barvě jsou vhodné pro dámy, které chtějí praktickou a stylovou obuv zároveň. Moderní holínky dosahující zhruba do poloviny lýtek. Dokonalá obuv, kterou oceníte nejen v přírodě, na dovolené, výletu. Holínky jsou nazouvací, a tak do nich snadno vklouznete. V horní části z vnější strany mají přezku. Kvalitní holínky s profilovanou podrážkou se postarají o váš komfort i v nevlídném počasí.

Cena v době recenze: 749 Kč

Elegantní kotníkové dámské červené kozačky levně

Patříte mezi ty dámy, které milují boty a vlastní hned několik párů? Pak vám jistě na zimu nesmí chybět ani několik kvalitních a hřejivých kozaček! Tyto polokozačky Jenny Fairy jsou učiněným pokladem! Na první pohled si je zamilují všechny módní nadšenkyně a ženy, které prahnou po extravaganci, neboť červená barva na botách je velice netradiční barvou.

Cena v době recenze: 449 Kč

Fialové kotníkové dámské kozačky do špičky

Polokozačky JENNY FAIRY LS3460A-50 Maroon na 8,5 cm vysokém jehlové podpatku.

Cena v době recenze: 449 Kč

Letní kozačky v posledních několika letech slaví velký úspěch. Jsou totiž mimořádně slušivé a mladistvé. Abyste je však mohla nosit s plnou parádou, je zapotřebí mít alespoň trochu ráda extravagantní módu a dodat si kapku sebevědomí. V nich totiž, ať už vkročíte kamkoliv, budete středem pozornosti.

Letní kozačky jsou obvykle vyrobené ze slabé textilie nebo syntetické kůže tak, aby v nich v letních měsících nebylo horko. Také bývají často perforované, což je velice zajímavý způsob zdobení. Díky dírkování jsou kozačky zároveň více vzdušné, prodyšné a pohodlné. Setkat se můžete s letními kozačkami na podpatku či bez něj a také v různých délkách. Některé kozačky dokonce sahají až ke kolenům. Záleží tedy jen na vás, jakým dáte přednost. A s čím se takové kozačky nejčastěji nosí? Skvěle vypadají k džínovým sukním, rozevlátým šatičkám nebo dokonce capri kalhotám.