Pánské kozačky

Pánské kožené kotníkové kozačky

Krásné, kvalitní, maximálně pohodlné. Vhodné pro běžné nošení. Ideální pro městský styl. Prokáží náležitou službu. Praktický a funkční doplněk i k formálnímu outfitu. Kozačky QUAZI zaujmou svým provedením. Elegantní kotníkové kozačky podtrhnou styl moderního muže. Jsou nadčasové. Pánská obuv se 3 cm vysokým podpatkem pro pohodlnou chůzi je řešena šněrováním a zipem na vnitřní straně. Zásluhou toho si tak snadno můžete regulovat obvod a utažení.

Cena v době recenze: 1 494 Kč

Pánské nadčasové boty v černém provedení

Pánské komfortní boty DR. MARTENS 1460 PASCAL ZIGGY vynikají komfortem i nadčasovým designem. Boty, které jsou věčné. Kvalitní kožené pánské boty v neutrální černé jsou dokonalou volbou. Jsou stylové a nesmrtelné.

Cena v době recenze: 4 899 Kč

Ačkoliv se to může zpočátku zdát jakkoliv zvláštní, i pánové mohou nosit kozačky! V podstatě jde o nízké kotníkové boty ze syntetiky nebo pravé kůže, které jsou vhodné na zimu. Některé jsou dokonce natolik elegantní, že je lze nosit i k obleku při slavnostních a společenských příležitostech. Nejvíce elegantní jsou pánské kotníkové kozačky s klasickým šněrováním a lehce leštěným povrchem. Pro každodenní nošení jsou pak vhodnější tzv. farmářky z broušené kůže a zatepleným vnitřkem.

Kromě zavazování mohou být pánské kozačky opatřeny postranním zipem, který podstatně ulehčuje nazouvání. Zvláštní odnož pánských kozaček představují chelsea kotníkové boty s pružnou gumou na straně, které též působí mimořádně elegantně. Na celkovém vzhledu má ale velký podíl podrážka. Ta, pokud je nízká, přidává na eleganci, ale zase neposkytuje takové izolační vlastnosti. Naproti tomu robustní vyšší podrážka působí více ležérně, ale zase dobře chrání nohy před chladem.