Kozačky s Oliver

Kozačky s.Oliver na první pohled zaujmou jednoduchým ale přitažlivým vzhledem, který lichotí všem věkovým skupinám. Kvalitou je obuv s.Oliver srovnatelná s jinými mnohem dražšími značkami, takže se investice do této obuvi opravdu vyplatí. Na výběr máte jak z vysokých, tak kotníkových kozaček nejrůznějších barev a provedení. Většinou se ale jedná o jednoduché modely s drobnými detaily, díky čemuž kozačky můžete vynést do společnosti i do práce.

Hladké a lesklé kozačky s.Oliver působí velice elegantně a žensky, zatímco semišové nízké kozačky se zavazováním lépe půjdou ke sportovnímu stylu oblečení. V nabídce značky s.Oliver si zkrátka každý najde pro sebe a svůj styl to správné obutí. Velkou výhodou je také široký výběr přechodových kozaček na podzim či jaro, které nejsou tolik zateplené jako ty zimní. Díky tomu se vám v nich nebudou potit nohy. Na zimu pak můžete zvolit kozačky s.Oliver s kožíškem, které příjemně zahřejí i v krutých mrazech.

Hnědé dámské kozačky S.Oliver

Ráda byste rozšířila svou výbavu bot o pohodlný a nadčasový model? Dámské kozačky Red Label od renomované a osvědčené značky S’Oliver v hnědém provedení jsou moderní, nadčasové, kvalitní a velmi komfortní. Díky zateplení udrží vaše nohy hezky v teple a suchu. Mají perforovanou podrážku a nízký široký podpatek. Činí tak chůzi maximálně pohodlná a bezpečnou, a to i na mírné námraze, sněhu apod. Zapínání je řešené po celé vnitřní straně na praktický zip.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Tmavě modré kotníkové kozačky S.Oliver

Ráda byste rozšířila botník o kvalitní nadčasovou obuv? Zde v jedinečném provedení. Model, jenž nevyjde z módy. Kvalitní kotníkové boty pro moderní a praktickou ženu. Tmavě modré kožené kotníkové boty S. Oliver vynikají precizním provedením, materiálem. Nadčasový model skýtající maximální komfort a co nejpohodlnější chůzi. Boty jsou vhodné jak do města, tak i pro volnočasové aktivity. V nich se vám bude chodit jak v bačkorách. Díky materiálu nezpůsobují otlaky, odřeniny.

Cena v době recenze: 1 729 Kč