Kozačky Rieker

Obzvláště v zimě je potřeba, aby byl kladen velký důraz na kvalitní obutí. Proto si vždy vybírejte takové kozačky, v nichž přečkáte veškeré rozmary počasí. Neměl by vás v nich zaskočit ani sníh, ani blátivá plískanice. Vaše nohy by za všech okolností měly být v teple a suchu. A právě proto kozačky Rieker představují tu nejlepší možnou variantu.

Tato léty prověřená obuvnická značka má širokou nabídku, v níž si vybere každý. Ať už padne vaše volba na jednoduchý elegantní tvar nebo toužíte-li po extravagantnějších kozačkách, značka Rieker dokáže splnit veškerá vaše očekávání. Důraz je vždy kladen na pečlivé zpracování a volbu příjemného materiálu. Díky tomu nohy v kozačkách zůstávají chráněny a zároveň mohou volně dýchat. Správně zvolené kozačky navíc podtrhnou vaši osobnost a donesou vás všude tam, kam budete potřebovat. Neváhejte tedy už ani chviličku a pořiďte si některý z nabízených kousků do vašeho botníku.

Luxusní vysoké černé kozačky RIEKER

Dámské vysoké kozačky RIEKER v moderním a nadčasovém provedení ocení každá. Kozačky jsou z příjemného, kvalitního a odolného materiálu. Komfort umocněn nízkým podpatkem.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Nízké dámské kozačky RIEKER s kožíškem

Nízké kozačky RIEKER z dezénové kůže na vyšší hrubé podešvi zdobené na horním okraji límečkem z textilního kožíšku. Na horním okraji na vnější straně je cca 5 cm vysoký rozparek jištěný páskem se suchým zipem, který se přizpůsobí i objemnějšímu lýtku. Je vyteplena textilním kožíškem a vlepenou zateplenou vyměkčenou stélkou.

Cena v době recenze: 2 095 Kč